• چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آخرین مراحل تا کلنگ زنی مسجد شهرک مشاغل

آخرین مراحل تا کلنگ زنی مسجد شهرک مشاغل

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد، در نشستی که با حضور محمود دهقان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد و محمد رضا دشتی رئیس سازمان برگزار شد اهم موارد احداث مسجد شهرک مشاغل فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمود دهقان ضمن تاکید به اهمیت و جایگاه شهرک مشاغل فنی در شهر یزد گفت: در نگاه کلان و توسعه محور باید مجموعه زیرساخت های لازم در شهرک مشاغل را فراهم آوریم و با توجه به وضعیت موجود شهرک و طرح توسعه آن باید از اقدامات  لازم در زمینه احداث شهرک مشاغل فنی پشتیبان نمود.

محمد رضا دشتی نیز با بیان لزوم ساخت مسجد در این شهرک افزود: اقبال استفاده و بهره مندی از فرائض دینی با توجه به حضور کسبه شهرک یک فرصت ارزشمند دینی است که باید این موهبت را قدر دانست.

رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی عدم توجه به ساخت مسجد در این شهرک را در این سال های متوالی را موجب دلسردی کسبه بیان نمود و افزود: اهمیت احداث این مسجد قطعا رونق بهتری را در شهرک رقم خواهند زد.


شرکت کارشناسان حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد در همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر در روزهای سیزدهم و چهاردهم...

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ 73 بازدید