• چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آغاز طرح جمع آوری تابلوهای فضایی غیر مجاز در شهر

آغاز طرح جمع آوری تابلوهای فضایی غیر مجاز در شهر

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد، به منظور بهبودکیفیت بخشی به فضاهای شهری از حیث تابلوهای تبلیغاتی و کاهش اغتشاشات بصری، طرح پیرایش و حذف زوائد بصری آغاز شد.

معاونت زیبا سازی سازمان در این خصوص گفت: بر اساس قانون جدید ساماندهی تابلوی مغازه‌ها، اصناف مختلف و دیگر تابلوهای موجود در سطح شهر که بعضاً غیرمجاز بوده و سبب آلودگی بصری در سیما و منظر شهر شده است، توسط سازمان سیما و منظر جمع آوری خواهد شد.

کرمی نیا افزود: پس از جمع آوری تابلوهای مستهلک و خطرساز در معابر و پیاده رو ها، تابلوهای LED و تابلوهای نما و قاب های خالی، بنر و پلاکارد و تابلوهای هشتی و پایه چراغ ها که باعث آلودگی بصری در شهر می باشد عملیات اجرایی جمع آوری تابلوهای فضایی نیزآغاز شد.

وی اظهار کرد: آگهی و اطلاع رسانی لازم در رابطه با اجرای این طرح به اصناف و مغازه داران و دیگر شهروندان مربوطه داده شده است و خواستارمشارکت و همکاری تمام صنوف جهت تسهیل در اجرای طرح هستیم.

 


شرکت کارشناسان حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد در همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر در روزهای سیزدهم و چهاردهم...

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ 73 بازدید