• چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اولین جلسه راهبردی و راهبری فضای امنیت اطلاعات شهرداری

اولین جلسه راهبردی و راهبری فضای امنیت اطلاعات شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، اولین جلسه راهبردی و راهبری فضای امنیت اطلاعات شهرداری با موضوع حفظ و نگهداری از داده هاي سازماني با حضور مدیر حراست شهرداری، رئیس سازمان فاوا و کارشناسان سازمان برگزار شد.

مدیر حراست شهرداری یزد در این جلسه نکاتی در خصوص مخاطرات گسترده و متنوعی که در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد را تشریح کرد و گفت: عدم شناخت صحیح این تهدیدها می تواند ضرر های زیادی را به همراه داشته باشد.

مسعود تاج آبی رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد نیز ضمن تاکید بر آموزش کارشناسان با این گونه مخاطرات و تهدیدها خواهان برگزاری کلاس های آشنایی با اینگونه مخاطرات شد و خاطر نشان کرد: آشنایی با اینگونه تهدیدها و راه های مقابله با آن می تواند تاثیر بسزایی در روند اجرای کار داشته باشد.

در پایان مسئولین حراست شهرداری یزد در خصوص مشکلات و موانع راهبری و تهدید های امنیتی در حوزه فناوری با کارشناسان فنی سازمان فاوا به بحث و تبادل نظر پرداختند.


شرکت کارشناسان حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد در همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر در روزهای سیزدهم و چهاردهم...

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ 73 بازدید