• چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بازدید شهردار منتخب یزد از سازمان مدیریت آرامستان ها

بازدید شهردار منتخب یزد از سازمان مدیریت آرامستان ها

 به گزارش سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، مجتبی فرهمند شهردار منتخب یزد با حضور در سازمان مدیریت آرامستان ها ضمن دیدار با پرسنل مجموعه با بیان این مطلب که کارکنان این سازمان از شأن و جایگاه بالایی برخودار هستند تاکید کرد: باید توجه ویژه ای به سازمان آرامستان ها باشد زیرا حجم بالای مراجعین به این مکان و همچنین حالات روحی آنها ما را مؤظف می دارد فضایی باطراوات و پویا برای همشهریان مهیا نماییم.

در این دیدار که غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر، دکتر کاشفی ناظر شورا در سازمان و حسین صالحیان معاون خدمات شهری نیز حضور داشتند، سفید به بیان اهمیت و قداست کار در این سازمان پرداخت و خاطر نشان کرد: اکثریت جامعه، اهمیت کار پرسنل در این مکان را می دانند و باید برای اقلیت که کار پرسنل را مورد بی مهری قرار میدهند تغییر دیدگاه و فرهنگ سازی انجام شود.

همچنین در این نشست پرسنل به بیان برخی مشکلات موجود پرداختند که توسط رئیس شورا و شهردار منتخب یزد نسبت به پیگیری و رفع آنها قول مساعد داده شد.


شرکت کارشناسان حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد در همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر در روزهای سیزدهم و چهاردهم...

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ 75 بازدید