• شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برخورد شدید خودروی وانت پیکان به تیر چراغ برق، یک مصدوم در پی داشت

برخورد شدید خودروی وانت پیکان به تیر چراغ برق، یک مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی و برخورد شدید خودروی وانت پیکان با تیر برق حاشیه خیابان، منجر به مصدوميت و محبوس شدن یک  نفر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 5 را با یکدستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 20:30 پنجشنبه سوم آبان، به مسیر بلوار استقلال ابتدای بلوار مشیر اعزام می کند.

حسین انتظامی جانشین معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه وانت پیکان به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به تیر برق حاشیه خیابان برخورد می کند و متوقف می شود و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه یک نفر سرنشین سواری، مصدوم و بی هوش داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

انتظامی با بیان اینکه راننده وانت متواری شده بود، گفت: نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :