• جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تـحقق شـهری سبز در بـازآفرینی توانمند و پایدار با محیط زیست

تـحقق شـهری سبز در بـازآفرینی توانمند و پایدار با محیط زیست

شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها با کمک سازمان محیط زیست باید در کارآفرینی های سازگار با محیط زیست دارای برنامه های آموزشی ،توانمند سازی و قانون مدار باشند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو در بازدیدی که به همین منظور توسط مدیر منطقه و نماینده ویژه شورای اسلامی شهر در منطقه  دو و تنی چند از مسئولین شهرداری منطقه دو در محل سازمان محیط زیست برگزار گردید،  کشفی ضمن خیر مقدم به مدیر کل جدید سازمان محیط زیست استان و تبریک انتصاب ایشان همراه با آرزوی سلامتی و موفقیت اذعان داشت توجه ویژه مسئولین کشور به محیط زیست و مسائل مربوط به آن در کنار توانمندی های شهرداری ها در ایجاد بستری مناسب جهت توسعه فضای سبز و جلوگیری از چالش های محیط زیستی درحریم شهر در جهت بازآفرینی توانمند و پایدار اقدامات مؤثری صورت پذیرد .

در ادامه سرکار خانم جورابی عضو شورای اسلامی شهر ضمن خیر مقدم به بیان دیدگاههای شورا نسبت به تعامل بین بخشی با ادارات و نهادهایی که حافظ سلامت و پایداری زیست محیطی در نواحی شهری و محدوده های آن هستند پرداخت و اظهار داشت شهرداری یزد تمام توان خود را در خصوص مسائل زیست محیطی از جمله جمع آوری به موقع زباله های عمومی و نیز دفن بهداشتی آن به اجرا می گذارد.

در پایان دکترپور ملایی مدیر کل سازمان محیط زیست ضمن تشکر ویژه از حضور جمع حاضر، اظهار امیدواری کرد با همدلی و همراهی در این دوره بتوانیم در کاهش آسیب های به محیط زیست شهری کوشاتر از پیش عمل نمائیم.

 


تداوم دوره های آموزشی اخلاق حرفه‌ای ویژه رانندگان سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ و استقبال رانندگان تاکسی سرویس مدارس؛

هفتمین جلسه آموزشی از سری کارگاه های آموزشی اخلاق حرفه ای ویژه رانندگان سرویس مدارس تحت نظارت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در روز...

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ 61 بازدید