• چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

معرفی مدیر جدید حراست شهرداری یزد

معرفی مدیر جدید حراست شهرداری یزد

محمدرضا حفیظی که در گذشته مدیریت حراست شهرداری یزد را عهده دار بود، پس از تجربه مدیریت در سازمان آتش نشانی، مناطق دو و سه شهرداری یزد و شهردار میبد و زارچ، به پیشنهاد شهردار یزد برای مرتبه دوم به سمت مدیر حراست شهرداری یزد معرفی شد.

با صدور ابلاغی، محمدرضا حفیظی که سابقه رئیس اداره حراست شهرداری یزد، مدیرعاملی سازمان آتش نشانی شهرداری یزد، شهردار میبد و زارچ و مدیر مناطق دو و سه شهرداری یزد را در کارنامه خود دارد به سمت مدیر حراست شهرداری یزد منصوب شد.

در حکم مدیر جدید حراست شهرداری یزد بر اهمیت صیانت از نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان و همچنین حفظ و حراست از بیت المال و دارائی های مادی و معنوی تأکید شده است.

شایان ذکر اینکه مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شهرداری یزد در روز بیستم خرداد ماه در محل سالن جلسات شهرداری یزد با حضور شهردار یزد، مسئولان استانی حراست و مدیران شهرداری برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و تلاش های محمدحسن رحیمی نژاد مدیر سابق حراست شهرداری و همچنین رضا زارع زردینی که مدتی سرپرستی حراست شهرداری را عهده دار بود تقدیر و تشکر به عمل آمد.


شرکت کارشناسان حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد در همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، پنجمین همایش ملی رنگ های ترافیکی، ایمنی و خط کشی راه ها و معابر در روزهای سیزدهم و چهاردهم...

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ 73 بازدید