تبیین برنامه های فعالیت های نوروزی سازمان ویژه سال نو

تبیین برنامه های فعالیت های نوروزی سازمان ویژه سال نوتبیین برنامه های فعالیت های نوروزی سازمان ویژه سال نو

منصوری زاده سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبزضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال نوبه عموم شهروندان گفت: فضاسازی شهری و زیباسازی سیما و منظر شهر از جمله اقدامات این سازمان در مناسبت های سال بوده و به همین منظورو با نزدیک شدن به سال نو، تلاش سازمان جهت ساماندهی سیماو منظر شهری،  سال جدید را برای شهروندان به بهاری با نشاط و امید بخش مبدل سازیم.

وی افزود: فعالیت های متفاوت سازمان به منظورآماده سازی شهر برای سال نودر محور های متنوع در حال انجام می باشد که از جمله آنها می توان به رنگ آمیزی های مبلمان، تابلو و نرده های ترافیکی، پاکسازی دیوار نویس های غیر مجاز ، تجهیز سرویس های بهداشتی بوستان ها و ساماندهی فضای سبز بوستان ها، گلکاری های سطح شهر ، راه اندازی آبنماها و ... اشاره کرد .

منصوری زاده در ادامه گفت: با توجه به ولادت حضرت ولی عصر(عج) در 27 اسفندماه و اینکه سال  1401 شروع آغاز قرن جدید می باشدو در راستای عدالت محوری در مناطق  پنجگانه شهرداری، 12 نوروزگاه در مکان های نوار سبز دروازه قرآن، بوستان شهدای کوچه بیوک، بوستان شهدای هفتم تیر، بوستان بزرگ شهر، بوستان آزادگان ، بوستان مهرآوران، بوستان بزرگ آزادشهر، میدان امیرچقماق، رواق باغ دولت آباد، بوستان وحشی بافقی، بوستان باغ ملی مکان یابی شده است که در نوروزگاه ها مواردی از قبیل سفره هفت سین، قاب خاطره ،گل آرایی، المان تعاملی ، رویدادهای هنری، فرهنگی شامل قصه گویی، سرود، نماهنگ، تئاتر خیابانی،  گالری شهری و... اجرا می گردد.

سرپرست سازمان سیما، منظر  و فضای سبز در ادامه به تبیین فعالیت های ویژه نوروز پرداخت وگفت: جهت فضاسازی ویژه نوروز1401 نیز المان های ویژه نوروزی در حال آماده سازی هست که تا پایان اسفند ماه در محل های مکان یابی شده نصب می گردد همچنین  نصب پایه پرچم 30 متری میدان امام حسین(ع) و میدان آیت الله مدرسی،  بهره برداری از نورپردازی زیرگذر های میدان امام علی (ع) و پل حجاب و نیز آسمان رنگی در گذر فرهنگ و کوچه جنب مسجد جامع و بالن نوری از دیگر برنامه های  فعالیت های نوروزی سازمان می باشد.