روشنایی معابر شهر ساماندهی می شود

روشنایی معابر شهر ساماندهی می شود

شهردار یزد با بیان اینکه ساماندهی روشنایی معابر شهر از اواخر سال ۱۳۹۶ شروع شده است، گفت: اجرای این طرح با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی از اجرای طرح ساماندهی روشنایی معابر سطح شهر با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال تا پایان سال جاری خبر داد.

شهردار یزد افزود: برای اجرای طرح ساماندهی روشنایی شهر که شامل تعویض و یک شکل شدن پایه‌ها در تمام سطح شهر است بالغ بر 100 میلیارد ریال هزینه اختصاص داده شده است که مبلغ 40 میلیارد ریال آن را شهرداری و مبلغ 60 میلیارد ریال آن را شرکت توزیع برق استان تامین می‌کند.

وی عنوان کرد: در فاز اول اجرای طرح ساماندهی اصلاح و روشنایی معابر شهری از تقاطع سه راه حکیمیان تا چهارراه معلم و در امتداد آن میدان باهنر، بلوار دانشجو و در ادامه تا تقاطع غیرهمسطح شهدای محراب تعویض و تبدیل به چراغ های LED با رنگ نور سفید می‌شود.

عزیزی اضافه کرد: همچنین چراغ های بلوارهای شهید صدوقی(ره) شمالی و جنوبی، طالقانی، شهید بهشتی، شهید منتظرقائم، دولت آباد، آزادگان (حدفاصل فرودگاه تا میدان ابوالفضل(ع))، بلوار بسیج و همچنین خیابان شهید مطهری جمع آوری و تبدیل به چراغ های LED با رنگ نور سفید شده و به بهره برداری می‌رسد.

در نشست انعقاد تفاهم نامه در خصوص اجرای طرح ساماندهی روشنایی معابر سطح شهر، آرش نواب مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان، محمود دهقان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری و مهدی پهلوانی دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد نیز حضور داشتند.

آدرس کوتاه :