اتوبوس های گردشگری شهر یزد آغاز به کار کرد

اتوبوس های گردشگری شهر یزد آغاز به کار کرد


اتوبوس های گردشگری شهر یزد آغاز به کار کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به ظرفیت های فرهنگی، مذهبی و گردشگری شهر یزد از آغاز به کار اتوبوس های گردشگری در این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - عباس ملازینلی با اشاره به اینکه اتوبوس های گردشگری به لحاظ ظاهری بسیار متفاوت از اتوبوس های رایج سطح شهر هستند، اظهار کرد: این اتوبوس ها با طرح هایی برگرفته از نمادها و المان های شهر یزد تزئین شده که می تواند جلوه بصری جذابی را در شهر برای شهروندان و گردشگران ایجاد کند.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه طراحی صورت گرفته روی بدنه این اتوبوس ها بیانگر بخشی از آداب و رسوم شهر یزد است، افزود: این رویداد گردشگری صرفاً ویژه ایام حضور گردشگران نیست و با محوریت ایجاد جذابیت برای شهروندان یزدی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این طرح با مشارکت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اجرایی شده است، تاکید کرد: تا کنون سه دستگاه اتوبوس آماده شده و در آینده نزدیک نیز اتوبوس های دیگری به این طرح اضافه خواهند شد.
ملازینلی تصریح کرد: اقدامات زیرساختی و فکری در حوزه گردشگری شهر یزد به دلیل شیوع کرونا متوقف نشده و این حوزه فعالیت های خود را در قالب های مختلف ازجمله تولید محتوای رسانه ای و انتشار در شبکه های اجتماعی و فعالیت هایی نظیر راه اندازی اتوبوس های گردشگری ادامه می دهد تا شهر به شرایط عادی بازگردد.