• پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آخرین مراحل تا کلنگ زنی مسجد شهرک مشاغل

آخرین مراحل تا کلنگ زنی مسجد شهرک مشاغل

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد، در نشستی که با حضور محمود دهقان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد و محمد رضا دشتی رئیس سازمان برگزار شد اهم موارد احداث مسجد شهرک مشاغل فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمود دهقان ضمن تاکید به اهمیت و جایگاه شهرک مشاغل فنی در شهر یزد گفت: در نگاه کلان و توسعه محور باید مجموعه زیرساخت های لازم در شهرک مشاغل را فراهم آوریم و با توجه به وضعیت موجود شهرک و طرح توسعه آن باید از اقدامات  لازم در زمینه احداث شهرک مشاغل فنی پشتیبان نمود.

محمد رضا دشتی نیز با بیان لزوم ساخت مسجد در این شهرک افزود: اقبال استفاده و بهره مندی از فرائض دینی با توجه به حضور کسبه شهرک یک فرصت ارزشمند دینی است که باید این موهبت را قدر دانست.

رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی عدم توجه به ساخت مسجد در این شهرک را در این سال های متوالی را موجب دلسردی کسبه بیان نمود و افزود: اهمیت احداث این مسجد قطعا رونق بهتری را در شهرک رقم خواهند زد.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 72 بازدید