• پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اولین جلسه راهبردی و راهبری فضای امنیت اطلاعات شهرداری

اولین جلسه راهبردی و راهبری فضای امنیت اطلاعات شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، اولین جلسه راهبردی و راهبری فضای امنیت اطلاعات شهرداری با موضوع حفظ و نگهداری از داده هاي سازماني با حضور مدیر حراست شهرداری، رئیس سازمان فاوا و کارشناسان سازمان برگزار شد.

مدیر حراست شهرداری یزد در این جلسه نکاتی در خصوص مخاطرات گسترده و متنوعی که در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد را تشریح کرد و گفت: عدم شناخت صحیح این تهدیدها می تواند ضرر های زیادی را به همراه داشته باشد.

مسعود تاج آبی رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد نیز ضمن تاکید بر آموزش کارشناسان با این گونه مخاطرات و تهدیدها خواهان برگزاری کلاس های آشنایی با اینگونه مخاطرات شد و خاطر نشان کرد: آشنایی با اینگونه تهدیدها و راه های مقابله با آن می تواند تاثیر بسزایی در روند اجرای کار داشته باشد.

در پایان مسئولین حراست شهرداری یزد در خصوص مشکلات و موانع راهبری و تهدید های امنیتی در حوزه فناوری با کارشناسان فنی سازمان فاوا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 72 بازدید