برنامه کویرنوردی بانوان دستگاه‌های اجرایی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان برگزار شد

برنامه کویرنوردی بانوان دستگاه‌های اجرایی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان برگزار شد

مشاور شهردار یزد در امور بانوان گفت: برنامه کویرنوردی بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) در روز پنجشنبه نهم آبان ماه در محل کویر شباهنگ برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - طاهره یگانه فرد گفت: برنامه کویرنوردی بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت دفتر امور بانوان استانداری یزد و با همکاری شهرداری یزد و اداره کل ورزش و جوانان استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) در روز پنجشنبه نهم آبان ماه در محل کویر شباهنگ برگزار شد.

 مشاور شهردار یزد در امور بانوان ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب بانوان از این برنامه و حضور بالغ بر 500 نفر از ادارات استان، اظهار داشت: در این برنامه که با هدف افزایش سلامت جسم و روح بانوان با ورزش و فعالیت های بدنی برنامه ریزی شده بود، ورزش صبحگاهی و کویرنوردی بانوان با حضور دانش یزدی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، خامسی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و نمایندگان استاندار یزد انجام شد.

وی افزود: صدیقه یگانه فرد پزشک و کارشناس بیماری های غیرواگیر مرکز بهداشت شهرستان یزد نیز در این برنامه حضور داشت و گزارشی درخصوص برنامه‌های هفته سلامت بانوان ایرانی و اهمیت ورزش منظم در سلامتی انسان و پیشگیری از بیماری های مختلف ارائه نمود.

یگانه فرد اضافه کرد: بانوان استانداری و شهرداری یزد همچنین اداره کل ورزش و جوانان شهرستان و استان، مرکز بهداشت شهرستان، آبفا و آبفار، صدا و سیما، مخابرات، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت توزیع  برق و برق منطقه‌ای، اداره ثبت و سایر ارگان ها در این برنامه کویر نوردی حضور داشتند.

مشاور شهردار یزد در امور بانوان در پایان ضمن تقدیر از همکاری و همراهی ادارات استان، از حمایت و همکاری جمال‌الدین عزیزی شهردار یزد و محمد رضا شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد تشکر و قدردانی نمود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.