• سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری مانور غواصی در آب های سرد و تیره

برگزاری مانور غواصی در آب های سرد و تیره

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از برگزاری مانور غواصی در آب های سرد و تیره با حضور ده نفر از غواصان سازمان در روستای سانیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، آتشپاد دوم سید عباس میرشمسی از برگزاری مانور غواصی در آب های سرد و تیره با حضور ده نفر از غواصان سازمان در روستای سانیج خبر داد.

وی افزود: در این مانور تمرین امداد و نجات و انواع جستجو در عمق شش متری آب های سرد و تیره استخر بزرگ ذخیره آب کشاورزی انجام شد.

میرشمسی هدف از برگزاری این مانور آموزشی ارتقاء را توان عملیاتی و آمادگی هرچه بیشتر غواصان برای مقابله با حوادث احتمالی به خصوص جستجو در آب های سرد و تیره اعلام داشت و وضعیت آمادگی غواصان آتش نشانی را خوب ارزیابی نمود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد به همشهریان توصیه نمود با توجه به افزایش نزولات جوی و بالا آمدن سطح آب دریاچه ها و سدهای اطراف شهر، از مراجعه به چنین محل هایی برای شنا و ورزش های آبی به صورت خودسرانه جداً خوداری نموده تا شاهد بروز حوادث تلخ و ناخوشایندی نباشیم.

آدرس کوتاه :


برنامه کویرنوردی بانوان دستگاه‌های اجرایی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان برگزار شد

مشاور شهردار یزد در امور بانوان گفت: برنامه کویرنوردی بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته...

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ 131 بازدید