• شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری مسابقات فینال طناب کشی کارکنان شهرداری یزد و سازمان های وابسته در بخش آقایان

برگزاری مسابقات فینال طناب کشی کارکنان شهرداری یزد و سازمان های وابسته در بخش آقایان

فینال مسابقات طناب کشی کارکنان شهرداری یزد و سازمانهای وابسته در بخش آقایان عصر روز یکشنبه مورخ هجدهم شهریور برگزار شد.

انجمن آمادگی جسمانی شهرداری یزد که در روز کارمند و به مناسبت هفته دولت، مسابقات طناب‌کشی کارکنان را در دو بخش بانوان و آقایان، در محل سالن ورزشی مهدی‌آباد برگزار کرده بود، نسبت به برگزاری فینال این مسابقات در بخش آقایان در عصر روز یکشنبه مورخ هجدهم شهریور اقدام نمود.

در این مسابقه که با حضور مهدی فعالی، معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری و رئیس کمیته رفاه و سلامت، طاهره یگانه‌فرد مشاور شهردار یزد در امور بانوان و رئیس انجمن آمادگی جسمانی، سیدعباس میرشمسی رئیس سازمان آتش نشانی و تنی چند از مسئولین انجام شد، چهار تیم برگزیده در مرحله مقدماتی، باهم به رقابت پرداختند.

شایان ذکر است تیم های آتش نشانی الف، منطقه دو شهرداری، آتش نشانی ب و منطقه بافت تاریخی باهم رقابت نموده و در نهایت تیم آتش نشانی الف، مقام اول، تیم آتش نشانی ب، مقام دوم و تیم منطقه دو، مقام سوم را کسب نمودند.

گفتنی است رئیس انجمن آمادگی جسمانی شهرداری یزد، از برگزاری مسابقه در سایر رشته‌های این انجمن ازجمله مسابقات ژیمناستیک فرزندان پرسنل و مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان (آقایان و بانوان) در نیمه دوم سال جاری با هدف ترغیب پرسنل به انجام فعالیت‌های ورزشی و بالابردن قدرت بدنی و جسمی به منظور افزایش سلامتی در زمان خدمت و پس از آن در دوران بازنشستگی، خبر داد.

آدرس کوتاه :