• سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بیش از صد مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی در شهر يزد

بیش از صد مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی در شهر يزد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام یکصد و هفت مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد، آتشپاد دوم سیدعباس میرشمسی رئیس سازمان از انجام صد و هفت مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد و افزود: در پی بارندگی هاي بیست و پنجمین روز از ماه فروردین و متعاقب آن تماس های مکرر شهروندان با سامانه 125 این سازمان در خصوص رفع مشکل آبگرفتگی منازل، معابر و گذرگاه ها، تعداد بیش از پنجاه و پنج نفر از پرسنل عملياتي با چهل و پنج دستگاه خودروی سبک و سنگین علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود، از ساعت چهار بامداد امروز تا ساعت سیزده با استفاده از تجهیزات آبکشی و تانکرهای حمل آب در اجراي بیش از یکصد و هفت مورد عملیات رفع مشکل آبگرفتگی شرکت نمودند.

وی خاطر نشان کرد: تمام مرخصی‌ها تا پایان روز سه‌شنبه برای نیروهای آتش نشانی لغو شده است و حتی در صورت بروز مشکل و نیاز به نیروهای بیشتر از پرسنل خارج از آتش نشانی نیز دعوت به همکاری خواهد شد، به طوري كه با دو برابر نیروهای معمول، آماده خدمات رسانی به شهروندان خواهيم بود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد همچنین از فعالیت یازده ایستگاه آتش‌نشانی در مركز استان خبر داد و گفت: تمام امکانات به ویژه خودروها و تجهیزات آتش‌نشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امیدواریم این حادثه بدون بروز مشکلی سپري شود.

آدرس کوتاه :


برنامه کویرنوردی بانوان دستگاه‌های اجرایی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان برگزار شد

مشاور شهردار یزد در امور بانوان گفت: برنامه کویرنوردی بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته...

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ 131 بازدید