• یک‌شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تقدیر رئیس رسانه ملی از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

تقدیر رئیس رسانه ملی از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به دلیل همکاری رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حضرت امام حسین (ع) از وی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد – علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تقدیر نامه ای که خطاب به عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد صادر کرد، از وی به دلیل همراهی و همدلی خالصانه در برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حضرت امام حسین (ع) که به میزبانی استان یزد برگزار شد، تقدیر و تشکر کرد.

هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از پیرغلامان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از سراسر کشور و برخی کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی در استان یزد برگزار شد.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد عنوان کرد: در پنج ماه اول سال جاری بیش از هزار عملیات امداد و نجات انجام شده است

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با بیان اینکه در پنج ماهه نخست سال جاری بیش از هزار و ۶۰۰ عملیات امداد و نجات با تلاش آتش...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 20 بازدید