• شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

طـرح پــاکسازی امـاکن سیاه پوشی که عطر و بوی محرم گرفته اند

طـرح پــاکسازی امـاکن سیاه پوشی که عطر و بوی محرم گرفته اند

در آستانه فرا رسيدن ماه محرم، طرح ساماندهي و پاکيزگي مساجد، حسينيه ها و تکاياي سطح منطقه دو از سوي خدمات شهري منطقه دو به اجرا درآمد.

به گزارش علی مزیدی، معاون خدمات شهري منطقه با اعلام اين خبر گفت: به منظور ارائه خدمات به متوليان هيِئت هاي مذهبي شهر جهت برگزاري مراسم سوگواري ايام محرم؛ نيروهاي واحد خدمات شهري پس از بازديد ميداني از حسينيه ها و مساجد سطح شهر تمامي اقدامات و خدمات لازم درخصوص نظافت، پاکسازي، شستشو و ساير خدمات  را در اطراف اماکن مذهبي و محوطه داخل آنها به اجرا درآوردند.

وي در تکميل اين خبر گفت: در اين طرح فضاي ورودي مساجد و حسينيه ها شستشو و مسير دسترسي به اين اماکن بهسازي شد تا در اين ايام عزاداران در فضايي مناسب، آراسته و ايمن به عزاداري بپردازند.

معاون خدمات شهري اظهار داشت: علاوه بر مساجد و حسينيه ها، ايستگاه هاي صلواتي سطح شهر نيز از ارائه خدمات اين معاونت بي بهره نبوده اند و در راستاي ارائه خدمات به عزاداران و کمک به نظافت شهر، سطل هاي زباله در اطراف ايستگاه ها نصب شده است و با اطلاع رساني به مسئولان هيئات مذهبي و متوليان برپايي ايستگاه هاي صلواتي تدابير لازم با استقرار و آماده باش نيروهاي خدمات شهري در اطراف اين اماکن ؛ جهت افزايش خدمات و کاهش آلايندگي شهر انديشيده شده است.

مزیدی در پايان خاطرنشان کرد: هیئت های  مذهبي شهر که نيازمند دريافت خدمات هستند مي توانند از طريق سامانه 137 يا مراجعه حضوري به معاونت خدمات شهري با اعلام نشاني؛ درخواست خود را اعلام کنند.

 

آدرس کوتاه :