• جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر حضور یافت

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر حضور یافت

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در مانور زلزله دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر، تصریح کرد: محور قرار گرفتن مدارس و نسل جوان و نوجوان جامعه می‌تواند زمینه‌ساز آموزش همگانی برای کاهش اثرات بلایا در جامعه باشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه چهار شهرداری یزد – علیرضا مشایخی با حضور در دبستان قاسم ابن الحسن(ع) امامشهر، در مانور زلزله شرکت کرد.

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد در این خصوص و در جمع دانش آموزان گفت: یادگیری آموزش‌ها و انتقال آن به خانواده‌ها در زمان وقوع حوادث برای کاهش خسارات جانی و مالی از طریق دانش‌آموزان به راحتی امکان‌‌پذیر است.

وی تصریح کرد: محور قرار گرفتن مدارس و نسل جوان و نوجوان جامعه می‌تواند زمینه‌ساز آموزش همگانی برای کاهش اثرات بلایا در جامعه باشد.

مشایخی افزود: هدف از اجرای مانور زلزله، افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان در مورد زلزله و ایجاد آمادگی برای انجام واکنش‌های صحیح و سریع در برابر آن، آشنایی دانش‌آموزان با زلزله و چگونگی مقابله با آن جهت ایجاد آرامش روانی و برانگیختن حس کنجکاوی دانش‌آموزان نسبت به پدیده‌های طبیعی دانست.

همزمان با هشتم آذر روز ملی مانور سراسری زلزله در مدارس کشور، دانش آموزان دبستان حضرت قاسم ابن الحسن (ع) امامشهر نیز پناه گیری و اقدامات صحیح در زمان زلزله را تمرین کردند.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 36 بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان...

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 118 بازدید