• جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد آغاز عملیات اصلاح هندسی میدان جانباز را منوط به تخصیص اعتبار عنوان کرد

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد آغاز عملیات اصلاح هندسی میدان جانباز را منوط به تخصیص اعتبار عنوان کرد

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد گفت: در صورت تخصیص اعتبار، اصلاح هندسی میدان جانباز آغاز و تا سال آینده بهره برداری می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - حمید دهقان گفت: با تصویب شورای ترافیک استان و به منظور ایمن سازی و اصلاح نقاط حادثه خیز سطح شهر، میدان جانباز (اطلسی) با حفظ فضای سبز موجود، به چهارراه چراغ دار هوشمند تبدیل می‌شود.

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد با بیان اینکه هنوز اعتباری برای اصلاح میدان جانباز اختصاص نیافته است، افزود: با تامین اعتبار از سوی شهرداری این طرح تا سه ماه آینده و یا در اوایل سال آینده اجرا می‌شود.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح و اصلاح هندسی میدان جانباز، شرایط برای عبور خودرو‌ها در این مسیر راحت و ایمن‌تر می‌شود.

دهقان با اشاره به اصلاح شکل هندسی میدان شهدای محراب به عنوان اصلی‌ترین گره ترافیکی شهر یزد، افزود: به منظور افزایش ظرفیت عبور در این مسیر عرض سواره رو با هفت متر افزایش، ۲۰ متر شده است و دو دور برگردان در سمت بلوار دانشجو و مدرس ایجاد می‌شود.

 مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد گفت: اصلاح هندسی میدان شهدای محراب از بیست و چهارم تیرماه سال جاری آغاز شده و همزمان با دهه فجر بهره برداری خواهد شد.

وی با بیان اینکه چهار معبر شهر یزد یک طرفه می‌شود، افزود: طرح یک طرفه شدن معابر در هسته‌ی تاریخی شهر نیز باید انجام شود که پس از بررسی و اخذ مجوز‌های لازم به زودی این طرح را در تمام خیابان‌های محدوده بافت تاریخی یزد اجرا می‌کنیم.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 36 بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان...

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 118 بازدید