• پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی و آنتن های رادیویی

نشست ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی و آنتن های رادیویی

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، جلسه ای با حضور مسعود تاج آبی رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد، مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، نماینده شورای اسلامی شهر و ذینفعان این حوزه در راستای همکاری و هماهنگی بیشتر بین شهرداری با اپراتورهای مخابراتی برگزار شد.

 در این جلسه تهیه طرح جامع ساماندهی و تجمیع دکل­ های مخابراتی به منظور اجرایی نمودن "مصوبه ساماندهی دکل، آنتن و ایستگاه های رادیویی"، در کنار چالش­ ها و موانع پیش روی این امر، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

سپنتا نیکنام نماینده شورای اسلامی شهر یزد ضمن تاکید بر افزایش سطح همکاری بین شرکت های اپراتور و شهرداری یزد جهت پیشبرد طرح، خواهان حفظ موازنه بین مقررات شهرسازی و مبلمان شهری و تسریع و تسهیل توسعه زیرساخت­ ها شد.

در ادامه مدیران و نمایندگان اپراتورهای تلفن همراه ضمن تائید مواضع شهرداری، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در جهت اجرای کامل و دقیق مصوبه ساماندهی دکل و آنتن و نهایتاً ایفای مسئولیت اجتماعی در کنار اهداف حرفه­ ای خود اعلام داشتند.

شایان ذکر است در پایان جلسه مصوباتی به شرح ذیل اتخاذ گردید تا در صورت توافق در شورای اسلامی شهر یزد مطرح گردد:

1. اعمال ضوابط برای اجباری شدن مجتمع های بلند مرتبه جهت تمکین در زدن دکل

 2. تعیین فرد یا واحد مستقل درشهرداری برای مدیریت و پاسخگویی به موضوع دکل های مخابراتی

 3. استفاده از تجربیات شهرها و کشورهای دیگر برای حذف دکل و جایگزینی با پوشش های مناسب جهت بافت تاریخی و مناسب با فرهنگ بومی شهر یزد

 4. اختصاص درصدی از درآمد اپراتورها در امر آموزش شهروندان

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 72 بازدید