اطلاعيـه شهرداری یزد به مناسبت یوم الله 22 بهمن

اطلاعيـه شهرداری یزد به مناسبت یوم الله 22 بهمن

فرا رسیدن 22 بهمن و سالروز چهلمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی را به مردمان غیور و ایثارگر شهر دارالعباده که همیار و همگام با امام(ره) و رهبری در طول دوران انقلاب از جان و مال خود مایه گذاشته اند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی ها، رشادت ها و دلاور مردی های شیرزنان و غیور مردان بزرگی است که در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب، برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظام سیاسی، هر آنچه داشتند، در طَبَق اخلاص نهاده و با حماسه آفرینی های خود زمینه طلوع خورشید فروزان اسلام را برپهنه ایران اسلامی فراهم آوردند.

این انقلاب در طول چهل سال گذشته با وجود همه فراز و نشیب ها و توطئه های دشمنان؛ با تکیه بر مردمی ولائی توانسته قله های پیشرفت و ترقی را یکی پس از دیگری فتح نموده و با عزمی راسخ در مسیر اعتلای اسلامی گام بردارد.

و اینک انقلاب ما، سرلوحه مردم آزادی خواه، در جای جای گیتی شده و بیداری فکری تحت تأثیر آن،  همچون موجی جهان را فرا گرفته است.

مردم بصیر و انقلابی ایران که در پایبندی به عهد و پیمان، سرآمد روزگار هستند، ایام را با همین پایداری در ایمان و عمل در کتاب تاریخ انقلاب ورق خواهند زد تا پرچم سربلندی و عزت خود را به حکومت سراسر الهی حضرت مهدی(عج) پیوند زنند.

در این ایام یاد امام (ره) و شهدای گرانقدر را گرامی می داریم و با آنها پیمان می بندیم که در راه سعادت و سربلندی آن ها استوار خواهیم ماند.

پس قدر می دانیم و به امنیت و آسایش، سربلندی و اقتدار خود می بالیم و با مشارکت بیشتر در صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن، در تنومند شدن درخت انقلاب مشارکت خواهیم کرد.

آدرس کوتاه :