• پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اطلاعيـه شهرداری یزد به مناسبت یوم الله 22 بهمن

اطلاعيـه شهرداری یزد به مناسبت یوم الله 22 بهمن

فرا رسیدن 22 بهمن و سالروز چهلمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی را به مردمان غیور و ایثارگر شهر دارالعباده که همیار و همگام با امام(ره) و رهبری در طول دوران انقلاب از جان و مال خود مایه گذاشته اند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی ها، رشادت ها و دلاور مردی های شیرزنان و غیور مردان بزرگی است که در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب، برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظام سیاسی، هر آنچه داشتند، در طَبَق اخلاص نهاده و با حماسه آفرینی های خود زمینه طلوع خورشید فروزان اسلام را برپهنه ایران اسلامی فراهم آوردند.

این انقلاب در طول چهل سال گذشته با وجود همه فراز و نشیب ها و توطئه های دشمنان؛ با تکیه بر مردمی ولائی توانسته قله های پیشرفت و ترقی را یکی پس از دیگری فتح نموده و با عزمی راسخ در مسیر اعتلای اسلامی گام بردارد.

و اینک انقلاب ما، سرلوحه مردم آزادی خواه، در جای جای گیتی شده و بیداری فکری تحت تأثیر آن،  همچون موجی جهان را فرا گرفته است.

مردم بصیر و انقلابی ایران که در پایبندی به عهد و پیمان، سرآمد روزگار هستند، ایام را با همین پایداری در ایمان و عمل در کتاب تاریخ انقلاب ورق خواهند زد تا پرچم سربلندی و عزت خود را به حکومت سراسر الهی حضرت مهدی(عج) پیوند زنند.

در این ایام یاد امام (ره) و شهدای گرانقدر را گرامی می داریم و با آنها پیمان می بندیم که در راه سعادت و سربلندی آن ها استوار خواهیم ماند.

پس قدر می دانیم و به امنیت و آسایش، سربلندی و اقتدار خود می بالیم و با مشارکت بیشتر در صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن، در تنومند شدن درخت انقلاب مشارکت خواهیم کرد.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید