• پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری دوره آموزشی سامانه پایش حمل و نقل دانش آموزی

برگزاری دوره آموزشی سامانه پایش حمل و نقل دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، به دنبال ابلاغ دستورالعمل جدید حمل ونقل دانش آموزی و تأکید آن بر استفاده از سامانه‌های بر خط در ارائه خدمات با کیفیت و ایمن در این بخش، اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به عنوان مجری پیاده سازی این تکلیف برگزاری دوره آموزشی مورد نیاز را در دستور کار خود قرار داده است.

در ماده ۵ دستورالعمل مذکور، فرآیند اجرایی حمل و نقل دانش آموزی را بر مبنای استفاده از سیستم های نوین و بر خط قرار داده است.

در این خصوص اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به نمایندگی از جانب وزارت کشور و با همکاری وزارت آموزش و پرورش نسبت به ایجاد سامانه‌ای تحت عنوان سامانه پایش حمل ونقل دانش آموزی اقدام نموده است.

در همین خصوص این اتحادیه تصمیم دارد در یک دوره آموزشی کلیات سامانه، نحوه ثبت اطلاعات، ارتباط بین کاربران و ... را به کارشناسان شهرداری/تاکسیرانی­ های شهرهای کشور آموزش دهد.

این دوره آموزشی در مجموعه فرهنگی آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سازمان پژوهش­ های علمی و صنعتی ایران در روز شنبه مورخ شانزدهم تیرماه برگزار می شود.

 

 

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 72 بازدید