• پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد عنوان کرد: خیابان‌های شهر روشن‌تر می‌شود

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد عنوان کرد: خیابان‌های شهر روشن‌تر می‌شود

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد گفت: ساماندهی روشنایی معابر شهر که از اواخر سال ۱۳۹۶ شروع شده است تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - مهدی پهلوانی گفت: ساماندهی روشنایی معابر شهر که از اواخر سال ۱۳۹۶ شروع شده است تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد افزود: برای اجرای طرح ساماندهی روشنایی شهر که شامل تعویض و یک شکل شدن پایه‌ها در تمام سطح شهر است بالغ بر 100 میلیارد ریال هزینه اختصاص داده شده است که مبلغ 40 میلیارد ریال آن را شهرداری و مبلغ 60 میلیارد ریال آن را شرکت توزیع برق استان تامین می‌کند.

پهلوانی عنوان کرد: در فاز اول اجرای طرح ساماندهی معابر شهری معابر اصلی از جمله بلوار جمهوری اسلامی، چهارراه معلم، میدان باهنر، بلوار دانشجو و میدان شهدای محراب تعویض می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: خیابان فرخی و دهم فروردین، بلوار طراوت، ورودی میدان تره بار، بلوار مناجات و زیر گذر مهر آوران هم پایه‌های روشنایی نصب شده و در صورت همکاری ادارات مربوطه روشنایی این معابر تا ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری تاکید کرد: 80 درصد از پایه‌های تعویض شده به دلیل غیر استاندار بودن به ضایعات تبدیل می‌شود و مابقی در بلوار نصر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید