دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد عنوان کرد: خیابان‌های شهر روشن‌تر می‌شود

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد عنوان کرد: خیابان‌های شهر روشن‌تر می‌شود

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد گفت: ساماندهی روشنایی معابر شهر که از اواخر سال ۱۳۹۶ شروع شده است تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - مهدی پهلوانی گفت: ساماندهی روشنایی معابر شهر که از اواخر سال ۱۳۹۶ شروع شده است تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری یزد افزود: برای اجرای طرح ساماندهی روشنایی شهر که شامل تعویض و یک شکل شدن پایه‌ها در تمام سطح شهر است بالغ بر 100 میلیارد ریال هزینه اختصاص داده شده است که مبلغ 40 میلیارد ریال آن را شهرداری و مبلغ 60 میلیارد ریال آن را شرکت توزیع برق استان تامین می‌کند.

پهلوانی عنوان کرد: در فاز اول اجرای طرح ساماندهی معابر شهری معابر اصلی از جمله بلوار جمهوری اسلامی، چهارراه معلم، میدان باهنر، بلوار دانشجو و میدان شهدای محراب تعویض می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: خیابان فرخی و دهم فروردین، بلوار طراوت، ورودی میدان تره بار، بلوار مناجات و زیر گذر مهر آوران هم پایه‌های روشنایی نصب شده و در صورت همکاری ادارات مربوطه روشنایی این معابر تا ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

دبیر کمیته روشنایی و منظر شهری شهرداری تاکید کرد: 80 درصد از پایه‌های تعویض شده به دلیل غیر استاندار بودن به ضایعات تبدیل می‌شود و مابقی در بلوار نصر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آدرس کوتاه :