مراسم اهدا احکام اعضای شورای پایگاه بسیج شهید سید رضایی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد و بازرسی از پایگاه مذکور برگزار شد

شورای پایگاه بسیج شهید سید رضایی

مراسم اهدا احکام اعضای شورای پایگاه بسیج شهید رضایی با حضور محجوب زاده فرماند ه پایگاه بسیج شهدای شهرداری یزد برگزار شد.

محجوب زاده در آستانه میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ضمن اهدا احکام اعضای شورای پایگاه بسیج شهید سیدرضایی با اعضای این شورا دیدار و گفتگو کرد. وی ضمن تقدیر از پایگاه بسیج شهید سید رضایی اظهار داشت بسیج به عنوان شجره طیبه‌ای بوده که در سایه آن، رویش‌های انقلاب اسلامی پدید آمده و همواره در عرصه‌های عمل، جهاد و شهادت به روشنی درخشیده است.

محجوب زاده در این مراسم برگزاری هرچه بهتر برنامه ها در فصل ها و مناسبت های مختلف را مطرح و افزود: بسیجیان سربازان واقعی نظام در همه عرصه‌ها می‌باشند که لازمه تقویت این مهم داشتن روحیه و تفکر بسیجی است.وی در ادامه با اشاره به این مهم که بسیجیان سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری همواره درخدمت مجموعه هستند و با تلاش مضاعف در راستای تحقق اهداف سازمان گام بر می‌دارند، رهنمودهایی لازم و سازنده‌ای را در این راستا به آنان ارائه نمود .

گفتنی است: درپایان مراسم حکم مسئولیت به اعضای جدید شورای بسیج شهید رضایی اهدا شد.